Іноземні ІТ-шники передали Миколаївській області 25 генераторів, які розподілять між громадами, — ФОТО

138

Команда групи ІТ-компаній “Netpeak Group” та краудфандингова платформа “Моє місто” привезла з Болгарії в Миколаївську область 25 генераторів, які будуть розподілені серед територіальних громад. Про це повідомляє Гуманітарний штаб при Миколаївській ОВА. “Взагалі всього лише близько двох тижнів зайняв весь процес – розробка проєкту допомоги, домовленості про реалізацію, отримання коштів, закупівля генераторів, планування логістики та безпосередня доставка”, — сказано у повідомленні. Джерело: 0512.com.ua

Предыдущая статьяАрест на авто, дело — в суд: 50-летний житель Николаевщины прославлял российских оккупантов
Следующая статьяГлава «Энергоатома» считает возможным военный сценарий освобождения ЗАЭС