Віртуальна мандрівка: діти з «Охматдиту» познайомилися з вченими з «Академіка Вернадського»

126

Віртуальна мандрівка: діти з "Охматдиту" познайомилися з вченими з "Академіка Вернадського"

Маленькі пацієнти столичного "Охматдиту" побували на онлайн-екскурсії в українській антарктичній станції "Академік Вернадський".

Вони познайомилися з вченими, їхнім життям та роботою на станції, а ще побачили новонароджених пінгвінів.

Саме для них діти з "Охматдиту" створили малюнки, які незабаром передадуть до Антарктиди.

Вчені пообіцяли малечі, що створять для пінгвінів спеціальну виставку.

Предыдущая статьяЖителю Николаевщины грозит 3 года тюрьмы за оправдание действий российских оккупантов
Следующая статьяУ Миколаєві гостра потреба в донорах І та IV групах крові, — ФОТО