Поточний ремонт дахів у двох дитячих садках в Корабельному районі зробили за 53 тисячі гривень

100

Без проведення конкурсів через систему електронних закупівель Рrozorro, Управління освіти Миколаївської міської ради уклало угоди на поточні ремонти покрівлель в декількох дитячих садках Корабельного району.

Так, поточний ремонт покрівлі в ДНЗ №103 (вул. Океанівська, 43) було зроблено за 9 825,94 грн товариством з обмеженою відповідальністю “НДБ-ГРУПП”, а в ДНЗ №144 (вул. Океанівська, 42) – за 43 360,80 грн. товариством з обмеженою відповідальністю “НІКА-ДНІПРОБУД”.

Згідно укладених договорів, ремонтні роботи по обом тендерам повинні були завершити до 23 грудня 2022 року. Загалом на ці ремонти витратили трохи більше 53 тисяч гривень. Однак ні самі договори з виконавцями, ні обсяги проведених робіт управлінням освіти не опубліковано.

Нагадаємо, ми писали:

  • Лише в трьох дитсадках Корабельного району облаштують укриття до травня-місяця;
  • Один – в Корабельному: для чотирьох навчальних закладів Миколаєва міськрада купила вугілля на 7,1 млн грн;
  • Найближчим часом в чотирьох навчальних закладах Корабельного району відремонтують систему опалення;
  • За 110 тис. вставлять вікна і двері в трьох дитсадках Корабельного району

Тегдахи Дитячий садок Прозорро

Предыдущая статьяСі Цзіньпін схиляв Макрона до «протистояння» зі США – Reuters
Следующая статьяУкраїна повернула 31 вкрадену рашистами дитину: двох дітей так і не вдалося забрати