В Україні на звільнених територіях створюють фортифікаційні споруди на випадок повторного захоплення

193

В Україні на нещодавно деокупованих територіях удосконалюють фортифікаційні споруди і створюють нові. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль,  цитує "Інтерфакс-Україна". Шмигаль підкреслив, що  хоча на звільнених територіях і є оборонні споруди, але влада робить їх більш правильними, капітальними. — На деокупованих територіях негайно створюють фортифікаційні споруди для того, щоб захистити їх від повторного захоплення,- розповів  прем'єр-міністр.  Джерело: 0512.com.ua

Предыдущая статья«Киселёвка на данный момент находится в серой зоне. За неё бьются», — Ким
Следующая статьяЗеленский вручил главе Еврокомиссии орден Ярослава Мудрого