Знайдено щоденник Людмили Путіної, який вона вела під вигаданим ім’ям

19

• 80 •

Знайдено щоденник Людмили Путіної, який вона вела під вигаданим ім'ям

Журналісти фонду російського опозиціонера та політв'язня Олексія Навального відшукали в мережі щоденник колишньої дружини російського диктатора Путіна, який вона нібито вела під вигаданим ім'ям. Після порівняння фактів про користувачку Олену та Людмилу Путіну вони дійшли до висновку, що це одна і та ж людина.

Сторінку в так званому "Живому журналі" ексобраниця диктатора вела з 2006 по 2008 рік. З повним розслідуванням можна ознайомитися на YouTube Олексія Навального, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

В доказ того, що щоденник вела саме Людмила Путіна, журналісти навели кілька спільних рис між нею і авторкою дописів. Зокрема, на сторінці можна знайти інформацію про кількість дочок, знак зодіаку, навчальний заклад і спеціальність, місце проживання і роботи, улюблені хобі, відвідані культурні заходи, домашніх тварин – аналогічні факти є і в біографії колишньої дружини диктатора.

У своїх обговореннях з друзями "Олена" часто ділилася тим, що сидить вдома, спить до обіду і намагається знайти цікаве заняття. Також по її дописах можна зрозуміти, що авторка часто подорожує і відвідує гучні московські заходи.

Читайте також: Як Людмила Путіна 30 років жила з тираном: подробиці особистого життя

Утім, найактивніше вона брала участь в обговоренні проблем в сімейному житті, розлучення, самотності та свободи.

Цікаво, що часто теми дописів Людмили Путіної стосувалися політики. В них авторка вихваляє Росію, стверджує, що росіянам добре живеться, підвищуються пенсії та заробітна плата, про що вона нібито знає від друзів, "які в цьому варяться".

До речі, у своїх розповідях подрузі з Німеччини Людмила Путіна заговорила про критичні проблеми в сімейному житті задовго до того, як її чоловік став очільником Кремля.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Обозреватель

Повідомити про помилку — Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки