«Ганчірки, серветки, сезонні овочі та фрукти»: працівники «водоканалу» показали, що викидають миколаївці в унітаз,- ФОТО

109

Працівники "Миколаївводоканалу" показали що викидають містяни в каналізації. Миколаївців у черговий раз закликають не викидати в унітаз увесь мотлох.  Як повідомляє "Миколаївводоканал", днями на одному з виробничих підрозділів підприємства вийшов з ладу насос. Фахівцям,  щоб провести зварювальні роботи та "повернути" дороговартісне обладнання до роботи, "довелося  власними руками вигрібати весь мотлох, який містяни скидають в унітази".  — Ганчірки, серветки, сезонні овочі та фрукти… нічого нового наші фахівці не побачили в каналізаційній мережі під час ремонтних робіт,- розповіли на підприємстві. Ремонт фахівці зробили і цього разу вдалося зекономити десятки тисяч гривень для підприємства, щоб не купувати новий насос. "Миколаївводоканал" нагадує, що можна викидати в унітаз:  Нагадаємо, раніше вже погказували, як жителі багатоквартирного будинку забили каналізаційний колодязь сміттям.  Джерело: 0512.com.ua

Предыдущая статьяАудиторы проверили использование 1 млрд евро гранта Всемирного банка
Следующая статьяКулеба ответил на критику политиков по поводу решений на саммите НАТО