На Миколаївщині Держгеокадастр не конфіскував землі у росіян: деякі здавали навіть в оренду

27

Миколаївська окружна прокуратура виявила деякі земельні ділянки в межах Куцурубської громади знаходяться у власності громадян росії.

Як повідомляє обласна прокуратура, громадяни рф упродовж року після набуття права власності в порядку спадкування на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 4 га, не відчужили їх, а один з них навіть передав свої ділянки в оренду приватним особам, внаслідок чого отримував дохід на території України.

Незважаючи на триваючі порушення вимог земельного законодавства, уповноважений орган Держгеокадастру України, до повноважень якого, окрім іншого, віднесено обов’язок звернення до суду з позовами про конфіскацію таких земель, будь-яких заходів реагування не вжив.

З метою поновлення порушених прав держави, окружна прокуратура звернулася до суду з позовами до громадян рф про примусову конфіскацію вказаних земельних ділянок на користь держави.

На даний час у справах відкрито провадження, їх розгляд триває.

Нагадаємо, у Миколаєві хочуть звільнити бізнес від податку на землю та нерухомість, але спочатку потрібна субвенція від держави.

Джерело: 0512.com.ua

Предыдущая статьяНа Миколаївщині збитки від російських обстрілів сягнули для двох громад 2,3 млн грн
Следующая статьяБез опадів: погода у Миколаєві на п’ятницю, — ФОТО