На Миколаївщині знову запроваджують графіки погодинних відключень світла

75

З 16:00, 16 травня, на території Миколаївської області знову запроваджують графіки погодинних відключень електроенергії.

Інформація оновлюється.

21:49 У "обленерго" зазначили, що наразі критично перевищено ліміти.

Станом на 22.00 відключають в повному обсязі 5 та 6 черги (5.1., 5.2., 6.1., 6.2., 6.3.)

Відключені раніше черги/підчерг поки що НЕ ЗАЖИВЛЮЮТЬСЯ! За графіком в цей проміжок у них "жовте світло".

Жителів області наполегливо просять ощадливо використовувати електроенергію

Станом на 21:00 Миколаївобленерго поперджає, що "перебираємо ліміти", тому на одну годину відключають споживачів групи 4.2 і 4.3.

Станом на 20:00 вимкнули групу 3.2 та 4.1

Як повідомляє Миколаївобленерго, слід приготуватися до відключення 5.1. та 5.2. (опціонально, за потреби).

О 16:00 знеструмлюють 2.3 та 1.1. Після цього заживлять попередні черги.

Графіки відключення світла у місті можна переглянути тут.

Джерело: 0512.com.ua

Предыдущая статьяПремьер-министра Словакии Фицо ранили во время стрельбы
Следующая статьяМиколаїв планують зробити центром блакитної економіки в країні, — ФОТО