БЕБ заарештувало активи громадянина РФ на 350 млн грн із виробництва м’ясних напівфабрикатів під ТМ «Єрмоліно»

25

БЕБ заарештувало активи громадянина РФ на 350 млн грн – підприємства з виробництва напівфабрикатів

Співробітники Бюро економічної безпеки України (БЕБ) викрили в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах підприємство, яке є одним із найбільших виробників напівфабрикатів на території країни.

Під час досудового розслідування встановлено, що бенефіціарним власником активу є громадянин РФ, повідомляється на сайті бюро в середу.

"Слідство встановило, що службові особи компанії, що є великим платником податків, протягом 2019-2021 рр. здійснювали перерахування коштів на транзитно-конвертаційну групу з метою переведення їх у готівку та без фактичного проведення зазначених операцій. Унаслідок таких дій компанія ухилилася від сплати податків на суму 150 млн грн", — зазначає БЕБ.

Крім того, бюро повідомило про арешт корпоративних прав компанії та її нерухомості загальною вартістю понад 350 млн грн. Вирішується питання про передачу арештованого майна в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Досудове розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків здійснюють детективи Головного підрозділу детективів БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу генеральної прокуратури та оперативного супроводу департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Згідно з даними про громадянство бенефіціарного власника зазначеного підприємства, розміри його активів та статутний капітал, ймовірн о, у повідомленні БЕБ йдеться про виробника м'ясних напівфабрикатів під ТМ "Єрмоліно" (Дніпропетровська обл.) та її власника Іллю Алєксандрова — громадянина РФ.