Понад 1500 об’єктів культурної інфраструктури України постраждали через російську агресію — Мінкультури

89

Понад 1500 об'єктів культурної інфраструктури України постраждали через російську агресію - Мінкультури

У зв'язку з російською збройною агресією проти України постраждали вже 1520 об'єктів культурної інфраструктури, з них майже третина зруйнована, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

"МКІП продовжує фіксувати пошкодження об'єктів культурної інфраструктури в Україні внаслідок російської агресії… Збитків зазнали 1520 об’єктів культурної інфраструктури, без урахування пам’яток культурної спадщини. Із них майже третина (541) – зруйновані", — ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що за останній місяць загальна чисельність постраждалих об'єктів культурної інфраструктури зросла на 56 одиниць, основна частина яких припадає на Хмельницьку область (26 одиниць або 46%).

За даними міністерства, найбільших втрат і збитків культурна інфраструктура зазнала в Донецькій, Харківській, Херсонській, Київській, Миколаївській, Луганській і Запорізькій областях.

Так, загалом постраждали: клубні заклади — 727; бібліотеки — 571; музеї та галереї — 82; театри та філармонії — 25; заклади мистецької освіти — 115.

"Зазначимо, що наразі майже вся територія Луганської та значні частини територій Херсонської, Запорізької та Донецької областей досі перебувають у тимчасовій окупації, що унеможливлює обрахунок точної кількості об’єктів культурної інфраструктури, що постраждали в ході бойових дій та окупації", — наголошують у Мінкультури.

Предыдущая статьяВоюет в интересах НАТО: премьер Польши выступил за короткий путь Украины в Альянс
Следующая статьяГазовая компания Фирташа получила 36 млн грн штрафа от АМКУ