Серед загиблих у катастрофі автобуса у Венеції є українці — ЗМІ

46

Серед загиблих у катастрофі автобуса у Венеції є українці - ЗМІ

Серед загиблих внаслідок аварії автобуса, що сталася сьогодні ввечері в Местрі, Венето, за попередніми даними, п'ять громадян України, одна з них — дитина, — повідомляє ANSA в середу.

За офіційними даними, внаслідок трагедії, що сталася в Местрі, загинула 21 особа, зокрема двоє дітей, і 15 отримали поранення.

Постраждалі люди різних національностей, на борту перебували громадяни України, Німеччини, Франції та Хорватії. Водій був італійцем.

Посольство України у Римі підтвердило Sky News, що серед пасажирів автобуса були громадяни України.

На місце катастрофи негайно прибули автомобілі швидкої допомоги з усього району. Управління охорони здоров'я Венеції активувало протокол "великих надзвичайних ситуацій", який передбачає відкриття всіх відділень невідкладної допомоги лікарень та виклик на роботу резервного персоналу.

Новий гібридний автобус NCC, орендований для туристів із кемпінгу в Маргері, перевозив близько сорока пасажирів. Однією з версій пожежі, що швидко поширилася після падіння, є вибух газу в паливних баках автобуса.

Серед перших гіпотез щодо причин аварії погане самопочуття водія. У найближчі кілька годин зображення з камер спостереження, спрямованих на естакаду, будуть проаналізовані, щоб краще зрозуміти динаміку падіння.

"За першими даними, слідів гальмування немає", — сказав начальник муніципальної поліції Венеції Марко Агостіні, який приїхав на місце події.

Прокуратура Венеції порушила кримінальну справу за фактом аварії.

Предыдущая статьяМиколаївцям на замітку: оплату за розподіл газу необхідно буде здійснити за новими реквізитами
Следующая статьяCarlsberg запретил производить и продавать свою продукцию в России