Анкара направить турецькі війська в Косово на запит НАТО

86

Туреччина направить додаткові сили до Косова у відповідь на недавню напруженість в країні, інформує Anadolu, передає УНН.

Цитата

“У зв’язку з недавніми подіями в Косово батальйон коммандос, який входить до складу нашої 65-ї мотопіхотної бригади, який раніше був приписаний до сил НАТО в Косово, був призначений як резерв на запит командування об’єднаних сил НАТО в Неаполі”, – йдеться у повідомленні.

У заяві йдеться, що Туреччина продовжує вносити внесок у регіональний та глобальний мир та стабільність.

Туреччина “уважно стежить” за подіями у Балканському регіоні, з яким має спільні історичні та культурні цінності, йдеться в повідомленні.

“Туреччина займає конструктивну позицію і закликає сторони до стриманості для вирішення недавніх конфліктів на півночі братнього Косова, які завдають шкоди регіональній безпеці та стабільності через діалог”, – додали там.

Раніше

Напруженість охопила Косово, коли місцеві серби почали протест проти обрання етнічних албанців мерами у чотирьох муніципалітетах минулого місяця у північних муніципалітетах країни. Етнічні серби на півночі країни – друга за чисельністю етнічна група країни.

У понеділок щонайменше 30 солдатів міжнародної миротворчої місії в Косові під керівництвом НАТО отримали поранення в ході зіткнень із сербами, які протестували і намагалися перешкодити новообраному меру Звечана у північному Косові увійти до ратуші, щоб скласти присягу та приступити до своїх офіційних обов’язків.

Сообщение Анкара направить турецькі війська в Косово на запит НАТО появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статьяНікополь протягом ночі зазнав двох обстрілів, розбито житлові будинки та лінію електропередач
Следующая статьяВ центрі Миколаєва до вечора не буде води, — АДРЕСИ