Нідерланди запропонували розмістити на своїй території спецтрибунал по РФ

133

Нідерланди готові розмістити новий трибунал, що підтримується ООН для розгляду питання про дії Росії в Україні.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Хукстра. «Разом із Євросоюзом Нідерланди шукатимуть міжнародної підтримки та фінансування для трибуналу», — наводить слова міністра агентство Reuters.

Глава МЗС додав, що новий трибунал не повинен втручатися у роботу Міжнародного кримінального суду, який також веде розслідування передбачуваних «російських злочинів».

Раніше, 1 грудня, прес-служба французького МЗС повідомила про початок роботи з європейськими та українськими партнерами щодо створення трибуналу для розслідування дій Росії в Україні. Наголошувалося, що Париж підтримує розслідування українських органів правосуддя та Міжнародного кримінального суду у Гаазі для притягнення до відповідальності винних.

newformat.info

Сообщение Нідерланди запропонували розмістити на своїй території спецтрибунал по РФ появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статьяУже ведется загрузка продукции на экспорт: Одесский морпорт возобновил работу после блэкаута
Следующая статья«Ждали команды по поводу своих действий», — нацполиция рассказала о начале оккупации Херсона