Пентагон оприлюднив вміст нового пакету допомоги Україні

22

США відправлять Україні 31 танк Abrams із боєприпасами, а також тактичні машини та допоміжні транспортні засоби.

Міністерство оборони США у середу, 25 січня, оприлюднило повний список нового пакету військової допомоги Україні вартістю 400 мільйонів доларів. До нового пакету зокрема увійшов 31 танк Abrams.

Повний список:

    • 31 танк Abrams зі 120-мм снарядами та іншими боєприпасами;
    • Вісім тактичних машин відновлення обладнання;
    • Допоміжні транспортні засоби та обладнання;
    • Фінансування навчання, обслуговування та підтримки.

Зазначається, що закупівля 31 танка Abrams відбудеться за допомогою Ініціативи сприяння безпеці України (USAI) для підтримки оборони України від російської агресії.

“Цей пакет заходів USAI підкреслює постійну прихильність США розвитку потенціалу Збройних Сил України зараз і в майбутньому… Цей пакет USAI на суму 400 мільйонів доларів означає початок процесу укладання контрактів для надання додаткових можливостей Україні”, – йдеться в повідомленні.

У Пентагоні додали, що крім наданого Сполученими Штатами батальйону танків Abrams, європейський консорціум зобов’язується найближчим часом надати Україні два батальйони танків Leopard.

Загалом від початку правління адміністрації Байдена Сполучені Штати виділили понад 27,8 мільярда доларів на допомогу Україні у сфері безпеки. З 2014 року Сполучені Штати виділили Україні понад 29,9 мільярда доларів на допомогу у сфері безпеки та понад 27,1 мільярда доларів з початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року.

korrespondent.net

Сообщение Пентагон оприлюднив вміст нового пакету допомоги Україні появились сначала на Новини Ю.