“Путін відновлює імперію зла”: Польща розмістить HIMARS під російським Калінінградом

12

За словами міністра оборони країни Маріуша Блащака, завдання польської влади зміцнити армію так, щоб президент РФ боявся напасти.

Польща розмістить на кордоні з Калінінградською областю РФ пускові установки ракет HIMARS. Про це пише Portal samorzadowy.

Повідомляється, що 16-а механізована дивізія в Ольштині, місті на півночі Польщі, вже отримала нові зразки військової техніки, враховуючи корейські танки К2, самохідні артилерійські установки К9, а також замовлені у 2019 році HIMARS.

“16-та механізована дивізія з кожним тижнем стає все сильнішою і сильнішою завдяки її бійцям і техніці”, — заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак під час участі у заході з нагоди військової присяги солдат добровільної строкової служби та Територіальних сил оборони.

Міністр заявив, що президент РФ Володимир Путін вирішив “відновити імперію зла”, а тому нападає на своїх сусідів.

“Наше завдання, завдання польської влади — зміцнити польські збройні сили так, щоб Путін не наважився напасти на Польщу”, — додав він.

Сообщение “Путін відновлює імперію зла”: Польща розмістить HIMARS під російським Калінінградом появились сначала на Новини Ю.